Żeby cieszyć się perspektywiczną pracą i możliwością stałego rozwoju zawodowego najpierw trzeba znaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Gdzie szukać pracy, żeby znaleźć satysfakcjonujące zajęcie, które zapewni godne warunki życia i pozwoli pracować nad karierą na lata?

Jedną z ciekawszych propozycji ostatnich miesięcy jest bez wątpienia portal z ogłoszeniami o pracy Szukampracy.pl. Na stronie głównej wita nas prosta oprawa graficzna, która pozwala na łatwe odnalezienie się w funkcjach portalu. Najważniejszym punktem strony jest oczywiście inteligentna wyszukiwarka ogłoszeń, która pozwala na łatwe znalezienie interesujących nas ofert.

Osoba poszukująca pracy może korzystać ze strony zarówno jako użytkownik niezalogowany, jak i zarejestrowany. Ta druga opcja wiąże się z możliwością dostępu do zakładki Strefa Kandydata, gdzie po krótkiej rejestracji można stworzyć swój profil, monitorować rekrutacje, w których uczestniczymy czy aplikować na kolejne oferty.

Jeśli chodzi o pracodawców, mają oni do dyspozycji panel Strefa Pracodawcy. Oprócz zarządzania prowadzonymi rekrutacjami przedstawiciel firmy może też tworzyć pytania preselekcyjne czy oceniać aplikantów. Warto też stworzyć spersonalizowaną stronę o firmie na podstronie Katalog Pracodawców.

Wśród dodatkowych opcji, z jakich mogą korzystać użytkownicy strony są również specjalistyczne teksty o rynku pracy i rekrutacji, kalkulator wynagrodzeń czy porady i wzory CV.

logo

Pełna prezentacja portalu na stronie: Szukampracy.pl.